Explicații după mesajul injurios al lui George Copos la adresa Stelei. „Dacă ajunge la a doua sticlă, o ia pe miriște”
Într-un filmuleț apărut pe rețelele sociale, George Copos transmis
un mesaj de a nou pentru tinerii din România, pe care îi îndeamnă să muncească.
La final, fostul patron al Rapidului a fost întrebat dacă are și unul pentru
Gigi Becali. A răspuns nonșalant „M..e Steaua”,prmul cuvânt fiind înlocuit de
un beep.
George Copos, înjurătură la adresa Stelei. Foto Arhivă Adevărul
Gigi Becali a declarat că nu s-a supărat pe George Copos
după acest episod ciudat și că rămâne la convingerea că omul de afaceri este „băiat
bun”. „L-am sunat o dată (n.r. pe George
Copos), ca să văd ce face și nu mi-a răspuns și de atunci nu l-am mai sunat. El
mai face glume. George e cel mai bun din lume. Dar dacă ajunge la a doua
sticlă, o ia pe miriște. Nu ați văzut miriștea pe videoul ăla de pe Tiktok? Nu
face glume din răutate George.
Becali: George Copos este un om bun
Nu am cum să mă supăr
pentru că nici nu știu și nici nu…


