June 23, 2026

Adresa noastră:

București

Sport

Explicații după mesajul injurios al lui George Copos la adresa Stelei. „Dacă ajunge la a doua sticlă, o ia pe miriște”

Explicații după mesajul injurios al lui George Copos la adresa Stelei. „Dacă ajunge la a doua sticlă, o ia pe miriște”

Într-un filmuleț apărut pe rețelele sociale, George Copos transmis
un mesaj de a nou pentru tinerii din România, pe care îi îndeamnă să muncească.
La final, fostul patron al Rapidului a fost întrebat dacă are și unul pentru
Gigi Becali. A răspuns nonșalant „M..e Steaua”,prmul cuvânt fiind înlocuit de
un beep.

George Copos, înjurătură la adresa Stelei. Foto Arhivă Adevărul

Gigi Becali a declarat că nu s-a supărat pe George Copos
după acest episod ciudat și că rămâne la convingerea că omul de afaceri este „băiat
bun”. „L-am sunat o dată (n.r. pe George
Copos), ca să văd ce face și nu mi-a răspuns și de atunci nu l-am mai sunat. El
mai face glume. George e cel mai bun din lume. Dar dacă ajunge la a doua
sticlă, o ia pe miriște. Nu ați văzut miriștea pe videoul ăla de pe Tiktok? Nu
face glume din răutate George.

Becali: George Copos este un om bun

Nu am cum să mă supăr
pentru că nici nu știu și nici nu…

Citeşte mai mult

About Author

admin

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *