Simona Halep, prima apariție după suspendare. Speech de 30 de secunde în cadrul unui eveniment
La 20 de zile de la aflarea verdictului în cazul de dopaj,
Simona Halep a avut duminică seara prima ei apariție publică. Sportiva a fost
prezentă la un eveniment caritabil, organizat cu ocazia Zilei Internaționale a
Luptei Împotriva Cancerului la Sân.
Simona Halep a venit la eveniment la volanul unui Mercedes. Captură TV
Simona Halep s-a numărat printre personalitățile invitate la
„Casa Mița Biciclista” din București și a sosit îmbrăcată într-o rochie
elegantă, de culoare roz, culoarea evenimentului. Fostul lider mondial și-a
făcut apariția la reuniune la volanul unui luxos bolid Mercedes, a fost
preluată imediat de gardieni și condusă în interior.
Alături de alte personalități, ca Mihaela Geoană, Mihaela
Bilic Andreea Esca, Corina Caragea, Lavinia Petrea, Roxana Hulpe, Cristiana
Copos, Camelia Șucu și ministrul Alexandru Rafila, Halep a îndemnat femeile să
meragă anual la control.

Simona a ținut un discurs scurt,…


