Gigi Becali, consternat după a patra înfrângere la rând a FCSB. Decizia luată de patronul campioanei
FCSB nu se regăsește în acest debut de sezon, pierzând
ultimele cinci partide din șase disputate, dintre care ultimele patru la rând.
Dacă în stagiunea trecută startul în Superliga a fost la fel de slab, în
schimb, atunci campioana a avut o evoluție entuziasmantă în cupele europene.
Acum, lucrurile stau prost pe ambele fronturi, situație pe patronul Gigi Becali
n-o înțelege.
Scoțianul Armstrong l-a învins de trei ori pe Zima. Foto Facebook FCSB
„Nu înțeleg, asta nu
mi s-a întâmplat niciodată în 25 de ani. Tocmai pentru că nu înțeleg, trebuie
să fiu alături de jucători. Nu mai critic pe nimeni. A fost ceva de neînțeles
ce s-a întâmplat, de asta nici nu zic nimic de Feșnic. Da, am dat 3 goluri, dar
nu din acțiune. Nu am avut nimic ca ocazii, am dat 3 goluri aiurea. De asta nu
zic de Feșnic. Ce să zic de el? Dacă jucam și noi ceva, m-aș fi luat de el. Ei
au jucat în viteza a cincea, noi am fost în viteza întâi. Atunci…


