Gigi Becali, surprins plângând în hohote în biserică. Emoțiile l-au copleșit pe patronul FCSB
Gigi Becali a participat, ca de obicei, la slujba de
duminică de la Catedrala Patriarhală din București. La un moment dat, patronul
FCSB nu și-a mai putut controla emoțiile și a început să plângă în hohote,
fiind surprins de camerele TV ale postului Trinitas, care a transmis în direct liturghia.
Imaginea 1/4:
Gigi Becali a plâns în biserică. Captură Trinitas TV
Nu se știe ce l-a făcut pe Gigi Becali să plângă: întâlnirea
cu Dumnezeu sau perioada plină de emoții prin care a trecut finanțatorul
campioanei, atât la fotbal, cât și în politică, unde partidul AUR, a ieșit pe locul 2 la alegerile parlamentare, iar Călin Georgescu, candidatul
pentru care și-a exprimat susținere la prezidențiale, a fost eliminat pentru
moment din cursă.
Gigi Becali este un apropiat al bisericii, donând sume
impresionante de bani atât pentru construcția de noi lăcașuri de cult, pentru…


