Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident rutier în centrul orașului Bistrița: a intrat cu mașina pe interzis și a lovit un autobuz
Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a fost implicat într-un accident rutier produs în centrul municipiului Bistrița, în apropierea Primăriei. Autoturismul pe care îl conducea a intrat în coliziune cu un autobuz, potrivit informațiilor locale.
Mașina deputatului Bogdan Ivan Foto: Vocea Bistriței
Mașina condusă de parlamentar, în care se afla și soția acestuia, a intrat în coliziune cu un autobuz care circula regulamentar în zonă.
În urma impactului, partea din față a mașinii a fost grav avariată, potrivit Vocea Bistriței. Conform acelorași informații, deputatul nu ar fi acordat prioritate autobuzului și a pătruns pe un sector de drum cu sens unic din direcția interzisă.
Bogdan Ivan și soția acestuia Foto: Vocea Bistriței/FB
Din fericire, nicio persoană nu a fost rănită în urma accidentului.
Atât…


