Gigi Becali, surprins plângând în hohote în biserică. Emoțiile l-au copleșit pe patronul FCSB
Gigi Becali a participat, ca de obicei, la slujba de duminică de la Catedrala Patriarhală din București. La un moment dat, patronul FCSB nu și-a mai putut controla emoțiile și a început să plângă în hohote, fiind surprins de camerele TV ale postului


